Informācija iedzīvotājiem līguma slēgšanai CSA izvešanai Gulbenes pilsētas privātmājai
27.07.2012


Cienījamais, Klient!

         Ikviens nekustamā īpašuma īpašnieks vai lietotājs ir atbildīgs par atkritumu savākšanu un izvešanu no sava īpašuma. Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Gulbenes novada Gulbenes pilsētas teritorijā ir tiesīgs sniegt uzņēmums SIA „ALBA”. Uzņēmums apgādā atkritumu radītājus ar atkritumu tvertnēm, kā arī nodrošina atkritumu regulāru izvešanu no individuālajiem atkritumu radītājiem. Piedāvājam iegādāties atkritumu konteinerus īpašumā, kā ari izmantot uzņēmumam piederošos konteinerus.

         Līgumu par atkritumu apsaimniekošanu noslēdz SIA „ALBA” Gulbenē, Blaumaņa ielā 56A, 2.stāvā katru darba dienu  no plkst. 800 - 1200 un 1300 - 1700.  Lai noslēgtu līgumu, nepieciešamais dokuments ir Zemesgrāmata vai personas apliecinošs dokuments.

         SIA „ALBA” informē iedzīvotājus par atkritumu apsaimniekošanā izveidoto pakalpojumu - cieto sadzīves atkritumu savākšanu speciālos atkritumu maisos. Šāda veida maisus var iegādāties komunālo maksājumu Norēķinu centrā - Gulbenē, Rīgas ielā 36A. Pērkot maisu, jau tiek samaksāts  par atkritumu izvešanu un noglabāšanu poligonā. Šie maisi ir 100 litru tilpuma, dzeltenā krāsā un ar SIA „ALBA” logo. Atkritumu izvešanai izmantojot maisus līgums netiek slēgts.

         Kontakttālrunis: 64473308, 29624562.

 

 

 
      Atpakaļ

Visas ziņas
Blaumaņa iela 56A, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401

© SIA „ALBA” 2019 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv