Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA” aicina darbā Santehniķi uz nenoteiktu laiku.
11.02.2019

Prasības:

  • arodizglītība (specializēta pamatizglītība);
  • vēlami kvalifikācijas pilnveides kursi atbilstoši amata pienākumiem;
  • valsts valodas zināšanas;
  • vēlamas krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • ļoti labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • spēja organizēt darbu patstāvīgi;
  • pozitīva domāšana, augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt ūdensapgādes, lietus kanalizācijas un kanalizācijas cauruļvadu, armatūras montāžu, apkopi un remontu;
  • Rūpēties, lai ūdensvada un kanalizācijas sistēmas darbotos bez traucējumiem, lai nebūtu ūdens noplūdes un cauruļvadu   aizsērējumi, kā arī veikt cauruļu tīrīšanu, remontu un nomaiņu;
  • Veikt aukstā ūdens skaitītāju nolasīšanu, to nomaiņu vai uzstādīšanu;
  • Likvidēt avārijas situācijas aukstā ūdens un kanalizācijas sistēmās noplūdes gadījumā;
  • Citu amata pienākumu veikšana pēc nodaļas vadītāja norādījumiem.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu;
  • Darba samaksu: 800,00 EUR (brutto). Pārbaudes laikā 700,00 EUR (brutto).

Pieteikuma vēstuli un CV, ar norādi “Santehniķis”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: alba@gulbene.lv līdz 2019.gada 8. martam.

Papildus informācija pa tālr.:29624562.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA” informē, ka:

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi.

Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA”, Reģ. nr. 44603000098, kontaktinformācija: Blaumaņa iela 56A, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401. Papildus informāciju norādīta: http://alba.lv/privatuma-politika

Visas ziņas
Blaumaņa iela 56A, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401