Projekts „Gulbenes ūdenssaimniecības attīstības II kārta”
27.11.2009


2009.gada oktobra mēnesī ES Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Gulbenes ūdenssaimniecības attīstības II kārta” ietvaros Gulbenes pilsētā būvuzņēmējs SIA „Rubate” un darbuzņēmējs SIA „Rio” turpināja ūdensvada un kanalizācijas tīklu montāžu. Darbi turpinājās pa Vidus un Brīvības ielām un Stāķu virzienā.

Oktobra mēnesī kopā izbūvēti 1602 m ūdensvada cauruļvadu, iebūvētas vienpadsmit akas, uzmontēti seši hidranti un uzstādīti 30 apkalpes ventiļi atzaros uz objektiem.

Oktobrī ir izbūvēti 716 m kanalizācijas pašteces tīklu, uzstādītas 17 kanalizācijas akas. Ir izbūvēts kanalizācijas spiedvads Stāķu virzienā 776 m garumā un veikta kanalizācijas spiedvada izbūve zem dzelzceļa ar caurdures metodi 74 m garumā.

Dzirnavu, Vidus, Raiņa, Brīvības, Ozolu, Zvaigžņu, Stacijas, Alkšņu, Dārza, Ausekļa, Miera un Kļavu ielas iedzīvotāji aicināti griezties SIA „ALBA” par tehnisko noteikumu izstrādi objektu pieslēgšanai pie jaunizbūvētajiem ūdensvada un kanalizācijas tīkliem. Lai saņemtu tehniskos noteikumus personīgi jāierodas SIA „ALBA” un jāuzraksta iesniegums par tehnisko noteikumu izsniegšanu.

SIA „ALBA” piedāvā veikt arī ūdensvada un kanalizācijas pieslēguma tehniskās shēmas izstrādi un ūdensvada un kanalizācijas pievadu izbūvi.

Romans Adamovičs

SIA „ALBA” valdes loceklis,

projekta ieviešanas vienības vadītājs


Projektu „Gulbenes ūdenssaimniecības attīstības II kārta” līdzfinansē Eiropas Savienība.Finansējuma saņēmējs šī projekta ietvaros ir SIA „ALBA”.
Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina LR Vides ministrija.
Ieguldījums Tavā nākotnē!

      Atpakaļ

Visas ziņas
Blaumaņa iela 56A, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401

© SIA „ALBA” 2019 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv